Strona startowa

Empatia i zrozumienie
potrzeb
Kontakt z lokalną
społecznością
Natychmiastowa pomoc
Warszawa i okolice

Zakład Pogrzebowy Śródmieście kompleksowa obsługa pogrzebów, dla Ciebie 24/7.

Jeśli jesteście Państwo w tej delikatnej i trudnej sytuacji proszę przyjąć od nas głębokie wyrazy współczucia, dobrze wiemy jaki jest to wielki ból i strata. Już od kilkudziesięciu lat pomagamy rodzinom w tych momentach i z godnością i wielkim szacunkiem pomożemy też Państwu. Zapraszamy do kontaktu pod całodobowymi numerami telefonów: 22 625 42 37 lub 22 625 43 69.

Strona startowa

Historia firmy Zakład Pogrzebowy Śródmieście.

Od kilkudziesięciu lat zakład pogrzebowy, mieszczący się przy ul. Wilczej 16 w Śródmieściu, pomaga organizować ceremonie pogrzebowe i godnie pożegnać bliskie osoby. Zakład Pogrzebowy Śródmieście kontynuuje wieloletnie tradycje obsługi mieszkańców Śródmieścia i pomaga rodzinom przechodzącym przez trudne chwile, niosąc wsparcie i zrozumienie. Doskonale wiemy, że pogrzeb to nie tylko sprawa do załatwienia, ale wydarzenie, które zostanie w pamięci na zawsze. Dlatego z ogromnym profesjonalizmem,  starannością o szczegóły i z poszanowaniem tradycji organizujemy ceremonie pogrzebowe, które pozwalają godnie pożegnać bliskich w ich ostatniej podróży…

Historia firmy

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”

Wisława Szymborska

Zaakceptowanie smutku i jednoczesne przywrócenie własnego życia na właściwe tory jest niezwykle trudne. Utrata ukochanej osoby na zawsze będzie częścią Twojego życia. Dobra i odpowiednia opieka pomoże w akceptacji utraty ukochanej osoby. 

Organizacja pogrzebu

Strona startowa

Kilkadziesiąt lat doświadczenia

Od kilkudziesięciu lat wspieramy rodziny przechodzące przez trudne chwile, niosąc zrozumienie i wsparcie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pogrzeb to wydarzenie, które na zawsze pozostanie w pamięci, a nie tylko sprawa do załatwienia. Dlatego z ogromnym profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i z poszanowaniem tradycji organizujemy ceremonie pogrzebowe, pozwalające pożegnać bliskich w ich ostatniej drodze.

Nasz lokal / Biuro mobilne

Strona startowa

Odnowiony zakład pogrzebowy Wilcza 16 / Biuro mobilne

Z naszą pomocą decydujesz, jak będzie przebiegać ostatnie pożegnanie.

Więcej informacji

Każde pożegnanie nigdy nie jest łatwe i przychodzi niespodziewanie

W razie jakiekolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących planowania pogrzebu, możesz bez żadnych zobowiązań się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami

Informację, które mogą Ci pomóc Ci w żałobie, pocieszyć lub zainspirować znajdziesz na naszym blogu.

Wiecej informacji

Strona startowa